Sign Up!

Farm is celebrating 10 years! 👩‍🌾🧑‍🌾
🎉🚜 Get all the info HERE

Level 900

Kochanie
Kochanie Posts: 1 Newbie
edited May 2021 in Discussions

Mam tylko 16 ruchów a do zdobycia jest 150 jabłek, 150 marchewek, 150 kropli oraz 15 dynamitów,przy tak małej ilości ruchów jest nie realne do przejścia. Pomysłodawca gry powinien to zmienić,ponieważ przy trudnych poziomach jest za mało ruchów a przy łatwych znowu jest dwa razy więcej ruchów, wydaje mi się że powinno być odwrotnie.Porażka😡😡😡Dlaczego nie mogę dodać gracza do mojej grupy???Gra jest fajna,ale denerwuje mnie to, że gra jest we wszystkich językach obcych oprócz polskiego, takie coś jest bardzo frustrujące i zniechęca uczestników lub graczy do dalszego kontynuowania gry.Przykre to jest😡😡,ale jeśli nie będzie jakieś zmiany w wyborach na język polski to opuszczam grę i usunę tą aplikację, dodam że dołączę do tego komentarz z negatywną opinią 😡😡😡😡😡

Comments

  • encantes
    encantes Posts: 5,788 Farm Moderator

    Hi @Kochanie and a warm Welcome in this Community 🍓 🍎 🍏

    Sorry but here we use to speak in English, there are players all over the world so is easier and faster, may you please re-post your comment in English? You can use a Translator 😉😉

    Your question is in English about level 900, if could be helpful this is a video: level 900

    Sorry but I have to close this thread🌺⚘

    Have a nice day 🤗 🤗

This discussion has been closed.

Hey! Would you like to give us your opinion?